Trainingen agenda

Groepen indeling

Guuswebs
Zaterdag  Hofbad
10:45/11:00-13:45/14:00 trainer Henk – groep 1. Guus de Bakker, Frédérique Schonk, Lize van Leeuwen, Carter Loftin, Florian Prins.
11:00-12:30 trainer Henk – groep 2. Sterre Antonisse, Caroline van Dijke.
Van 11:45/12:00 tot 13:30 trainer Henk en Maaike groep 3. Ellen Planken, Aleyna Sönmez.
12:45-13:30 trainer Maaike – groep 4.  Raphael Krul, Simone Capra, Anne Dille.
Maandag Waterthor
17:30-18:15 trainer Henk – groep 5. Macy Roelands, Eline Wenneker, Ole Hille en Myla Westerduin, Tove Hille, Julia Stork
17:30-19:00 trainer Henk – groep 6. Frédérique Schonk, Ylse van der Waal,  Carter Loftin.
18:15-19:00 trainer Henk – groep 7. Janna Groeneweg, Isa van Hilst.
Dinsdag Hofbad
18:15/18:30-20:00 trainer Henk – groep 8. Guus de Bakker, Frédérique Schonk, Carter Loftin, Marcel Sutedja, Florian Prins, Ylse van der Waal, Caroline van Dijke.
18:15/18:30-19:15 trainer Maaike – groep 9. Kyara Zwiers, Kyana Schrijvers en Arthur Hove.
19:00-20:00 trainer Henk – groep 10. Martin van Ettinger.

 

Dag/Datum Waar           Bijzonderheden/tijden per groep
Maandag 9 april 2018 Gewoon training gewoon training
17:30-18:15 groep 5, 17:30-19:00 groep 6, 18:15-19:00 groep 7
Dinsdag 10 april 2018 Training Hofbad gewoon training
18:15-20:00 groep 8, 18:15-19:15 groep 9, 19:00-20:00 groep 10
Zaterdag 14 april 2018 Training Hofbad gewoon training 11:00-13:45 groep 1, 11:00-12:30 groep 2, 11:45-13:30 groep 3, 12:45-13:30 groep 4
Zaterdag 14 april 2018 Regiotraining Hofbad 14:00-16:00 Regiotraining op uitnodiging: Lize van Leeuwen, Guus de Bakker, Carter Loftin, Florian Prins, Marcel Sutedja, Caroline van Dijke, Ylse van der Waal, Aleyna Sonmez, Ellen Planken
Maandag 16 april 2018 Gewoon training gewoon training
17:30-18:15 groep 5, 17:30-19:00 groep 6, 18:15-19:00 groep 7
Dinsdag 17 april 2018 Training Hofbad gewoon training
18:15-20:00 groep 8, 18:15-19:15 groep 9, 19:00-20:00 groep 10
Zaterdag 21 april 2018 Geen training Hofbad Geen training vanwege afwezigheid trainers
Maandag 23 april 2018 Gewoon training gewoon training
17:30-18:15 groep 5, 17:30-19:00 groep 6, 18:15-19:00 groep 7
Dinsdag 24 april 2018 Training Hofbad gewoon training
18:15-20:00 groep 8, 18:15-19:15 groep 9, 19:00-20:00 groep 10
Zaterdag 28 april 2018 Training Hofbad gewoon training 11:00-13:45 groep 1, 11:00-12:30 groep 2, 11:45-13:30 groep 3, 12:45-13:30 groep 4
Maandag 30 april 2018 Gewoon training gewoon training
17:30-18:15 groep 5, 17:30-19:00 groep 6, 18:15-19:00 groep 7
Dinsdag 1 mei 2018 Training Hofbad gewoon training
18:15-20:00 groep 8, 18:15-19:15 groep 9, 19:00-20:00 groep 10
Zaterdag 5 mei 2018 Training Hofbad Geen training zwembad gesloten ivm bevrijdingsdag
Maandag 7 mei 2018 Gewoon training gewoon training
17:30-18:15 groep 5, 17:30-19:00 groep 6, 18:15-19:00 groep 7
Dinsdag 8 mei 2018 Training Hofbad gewoon training
18:15-20:00 groep 8, 18:15-19:15 groep 9, 19:00-20:00 groep 10
Zaterdag 12 mei 2018 Training Hofbad gewoon training 11:00-13:45 groep 1, 11:00-12:30 groep 2, 11:45-13:30 groep 3, 12:45-13:30 groep 4
Maandag 14 mei 2018 Gewoon training gewoon training
17:30-18:15 groep 5, 17:30-19:00 groep 6, 18:15-19:00 groep 7
Dinsdag 15 mei 2018 Training Hofbad gewoon training
18:15-20:00 groep 8, 18:15-19:15 groep 9, 19:00-20:00 groep 10
Zaterdag 19 mei 2018 Training Hofbad gewoon training 11:00-13:45 groep 1, 11:00-12:30 groep 2, 11:45-13:30 groep 3, 12:45-13:30 groep 4
Zaterdag 19 mei 2018 Regiotraining Hofbad 14:00-16:00 Regiotraining op uitnodiging: Lize van Leeuwen, Guus de Bakker, Carter Loftin, Florian Prins, Marcel Sutedja, Caroline van Dijke, Ylse van der Waal, Aleyna Sonmez, Ellen planken
Maandag 21 mei 2018 Geen training zwembad gesloten in verband met Pinksteren
Dinsdag 22 mei 2018 Training Hofbad gewoon training
18:15-20:00 groep 8, 18:15-19:15 groep 9, 19:00-20:00 groep 10
Zaterdag 26 mei 2018 Training verplaatst naar Waterthor Hofbad is dicht Training in de Waterthor:
13:15-14:00 Raphael Krul, Simone Capra, Anne Dille;
14:00-15:30 Sterre Antonisse, Caroline van Dijke, Ellen Planken, Aleyna Sönmez;
13:15-15:30 Guus de Bakker, Frédérique Schonk, Lize van Leeuwen, Carter Loftin, Florian Prins.
Maandag 28 mei 2018 Gewoon training gewoon training
17:30-18:15 groep 5, 17:30-19:00 groep 6, 18:15-19:00 groep 7
Dinsdag 29 mei 2018 Training Hofbad gewoon training
18:15-20:00 groep 8, 18:15-19:15 groep 9, 19:00-20:00 groep 10
Zaterdag 2 juni 2018 Training Hofbad gewoon training 11:00-13:45 groep 1, 11:00-12:30 groep 2, 11:45-13:30 groep 3, 12:45-13:30 groep 4
Zaterdag 2 juni 2018 Regiotraining Hofbad 14:00-16:00 Regiotraining op uitnodiging: Lize van Leeuwen, Guus de Bakker, Carter Loftin, Florian Prins, Marcel Sutedja, Caroline van Dijke, Ylse van der Waal, Aleyna Sonmez, Ellen Planken