Trainingen agenda

Groepen indeling

Guuswebs
Zaterdag Hofbad omkleden jongens kleedkamer 7 en meisjes kleedkamer 8
10:45/11:00-13:45/14:00 trainer Henk – groep 1. Guus de Bakker, Carter Loftin, Florian Prins,  Frédérique Schonk.
11:00-12:30 trainer Henk – groep 2. Sterre Antonisse, Caroline van Dijke, Chiara Ledda, (Babette Ruizenaar).
Van 11:45/12:00 tot 13:30 trainer Henk en Maaike groep 3. Ellen Planken, Aleyna Sönmez.
12:45-13:30 trainer Maaike – groep 4. Simone Capra, Anne Dille, Jibbe Zeegers, Stefania Tibirna, Olivier van der Hooft, Landon Loftin, Julia Stork.
Maandag Waterthor omkleden jongens kleedkamer 10 en meisjes kleedkamer 11 en 12
17:30-18:15 trainer Henk/Sterre – groep 5. Macy Roelands, Ole Hille, Tove Hille, Yassin Boros.
17:30-19:00 trainer Henk – groep 6. Frédérique Schonk, Ylse van der Waal,  Carter Loftin, Lize van Leeuwen, Guus de Bakker.
18:15-19:00 trainer Henk – groep 7. Janna Groeneweg, Isa van Hilst, Eline Wenneker, Isha Dhonre.
Dinsdag Hofbad omkleden in de gewone kleedhokjes links van de lift (geen kleding achterlaten in de hokjes)
18:15/18:30-20:00 trainer Henk – groep 8. Lize van Leeuwen, Guus de Bakker, Frédérique Schonk, Carter Loftin, Marcel Sutedja, Florian Prins, Caroline van Dijke, Aleyna Sönmez.
18:15/18:30-19:15 trainer Maaike – groep 9. Kyana Schrijvers.

 

Dag/Datum Waar           Bijzonderheden/tijden per groep
Zaterdag 27 oktober 2018 Gewoon training Hofbad gewoon training 11:00-13:45 groep 1, 11:00-12:30 groep 2, 11:45-13:30 groep 3, 12:45-13:30 groep 4
Maandag 29 oktober 2018 Gewoon training Waterthor gewoon training
17:30-18:15 groep 5, 17:30-19:00 groep 6, 18:15-19:00 groep 7
Dinsdag 30 oktober 2018 Gewoon training Hofbad gewoon training
18:15-20:00 groep 8, 18:15-19:15 groep 9, 19:00-20:00 groep 10
Zaterdag 3 november 2018 Gewoon training Hofbad gewoon training 11:00-13:45 groep 1, 11:00-12:30 groep 2, 11:45-13:30 groep 3, 12:45-13:30 groep 4 (C,M)
Maandag 5 november 2018 Gewoon training Waterthor gewoon training
17:30-18:15 groep 5, 17:30-19:00 groep 6, 18:15-19:00 groep 7 (M)
Dinsdag 6 november 2018 Gewoon training Hofbad gewoon training
18:15-20:00 groep 8, 18:15-19:15 groep 9, 19:00-20:00 groep 10 (C,M)
Zaterdag 10 november 2018 Geen jeugdtraining Geen training voor Simone Capra, Anne Dille, Jibbe Zeegers, Stefania Tibirna, Olivier Dijkhorst, Landon Loftin en Julia Stork.
De trainingen van groep 1, 2 en 3 gaan wel door.
Maandag 12 november 2018 Geen training Waterthor Vanwege vakantie trainer
Dinsdag 13 november 2018 Gewoon training Hofbad gewoon training
18:15-20:00 groep 8, 18:15-19:15 groep 9, 19:00-20:00 groep 10
Zaterdag 17 november 2018 Gewoon training Hofbad gewoon training 11:00-13:45 groep 1, 11:00-12:30 groep 2, 11:45-13:30 groep 3, 12:45-13:30 groep 4
Zaterdag 17 november 2018 Regiotraining, Hofbad 14:00-16:00 Caroline, Florian, Carter, Aleyna, Ellen, Guus, Frédérique
Maandag 19 november 2018 Gewoon training Waterthor gewoon training
17:30-18:15 groep 5, 17:30-19:00 groep 6, 18:15-19:00 groep 7
Dinsdag 20 november 2018 Gewoon training Hofbad gewoon training
18:15-20:00 groep 8, 18:15-19:15 groep 9, 19:00-20:00 groep 10
Zaterdag 24 november 2018 Gewoon training Hofbad gewoon training 11:00-13:45 groep 1, 11:00-12:30 groep 2, 11:45-13:30 groep 3, 12:45-13:30 groep 4
Maandag 26 november 2018 Gewoon training Waterthor gewoon training
17:30-18:15 groep 5, 17:30-19:00 groep 6, 18:15-19:00 groep 7
Dinsdag 27 november 2018 Gewoon training Hofbad gewoon training
18:15-20:00 groep 8, 18:15-19:15 groep 9, 19:00-20:00 groep 10
Zaterdag 1 december 2018 Gewoon training Hofbad gewoon training 11:00-13:45 groep 1, 11:00-12:30 groep 2, 11:45-13:30 groep 3, 12:45-13:30 groep 4
Maandag 3 december 2018 Gewoon training Waterthor gewoon training
17:30-18:15 groep 5, 17:30-19:00 groep 6, 18:15-19:00 groep 7
Dinsdag 4 december 2018 Gewoon training Hofbad gewoon training
18:15-20:00 groep 8, 18:15-19:15 groep 9, 19:00-20:00 groep 10
Zaterdag 8 december 2018 Aangepaste training Hofbad Nader bericht volgt
Maandag 10 december 2018 Gewoon training Waterthor gewoon training
17:30-18:15 groep 5, 17:30-19:00 groep 6, 18:15-19:00 groep 7
Dinsdag 11 december 2018 Gewoon training Hofbad gewoon training
18:15-20:00 groep 8, 18:15-19:15 groep 9, 19:00-20:00 groep 10
Zaterdag 15 december 2018 Gewoon training Hofbad gewoon training 11:00-13:45 groep 1, 11:00-12:30 groep 2, 11:45-13:30 groep 3, 12:45-13:30 groep 4
Zaterdag 15 december 2018 Regiotraining, Hofbad 14:00-16:00 Caroline, Florian, Carter, Aleyna, Ellen, Guus, Frédérique
Zaterdag 12 januari 2019 Regiotraining, Hofbad 14:00-16:00 Caroline, Florian, Carter, Aleyna, Ellen, Guus
Zaterdag 16 februari 2019 Regiotraining, Hofbad 14:00-16:00 Caroline, Florian, Carter, Aleyna, Ellen, Guus
Zaterdag 9 maart 2019 Regiotraining, Hofbad 14:00-16:00 Caroline, Florian, Carter, Aleyna, Ellen, Guus
Zaterdag 13 april 2019 Regiotraining, Hofbad 14:00-16:00 Caroline, Florian, Carter, Aleyna, Ellen, Guus
Zaterdag 11 of 25 mei 2019 Regiotraining, Hofbad/Amerena 14:00-16:00 op uitnodiging nader vast te stellen